Cestovná kancelária M-travel s.r.o.

Autobusová doprava / preprava osôb Dovolenka v zahraničí Chorvátsko - apartmány, hotely, bungalovy, súkromia Dovolenka na Slovensku - hotely, wellness, chaty, chalupy, výlety Lyžovačky, lyžiarske pobyty v zahraničí - v Taliansku, Francúzsko, Slovinsku, Rakúsku Letenky Luxusné plavby, výletné lode MSC cruises

Predchádzajúca stránka

Porovnanie

Ubytovacie jednotky pre porovnanie nie sú vybrané.

Ubytovaciu jednotku môžete pridať na zoznam pre porovnanie klikom na Porovnanie v prezentácii konkrétnej ubytovacej jednotky alebo vo výsledkoch vyhľadávania.


Porovnanie / Môj výber - Ako ho používať?

Porovnanie ubytovania

Ak si chcete pri výbere ubytovania pomôcť porovnaním vybraných ubytovacích jednotiek, využite možnosť   "Porovnanie ubytovania".

Ubytovacie jednotky, pri ktorých vo výsledkoch vyhľadávania označíte checkboxy, budú automaticky uložené na zoznam pre porovnanie. To môžete taktiež urobiť aj klikom na tlačidlo "Porovnanie" pri prezentácii jednotlivých ubytovacích jednotiek.

Keď označíte všetky jednotky, ktoré chcete porovnať, môžete kliknúť na nástrojovú lištu nad výsledkami vyhľadávania alebo v hornej časti stránky pri tlačidle "Porovnanie".

Aby ste mohli porovnať ceny a informácie o dostupnosti, musíte uviesť termín pobytu a počet osôb, pre ktoré hľadáte ubytovanie.

Ak chcete ubytovacie jednotky zoradiť podľa svojich priorít, kliknite na šípku a presuňte ich.

Ubytovaciu jednotku, ktorá vám najviac vyhovuje, si klikom na tlačidlo "Rezervuj" môžete zarezervovať už na stránke Porovnania ubytovania. Vybranú ubytovaciu jednotku môžete taktiež uložiť do Môjho výberu.Môj výber

Ak si skôr, než zadáte požiadavku na rezerváciu, chcete uložiť objekty, ktoré vás zaujali pri vyhľadávaní, využite možnosť "Môj výber".

Zaregistrujte sa na stránke Adriatic.hr, aby vám apartmány, ktoré zaradíte do Môjho výberu, boli vždy dostupné. Môj výber môžete používať aj bez prihlásenia, ale v tom prípade vám uložené apartmány nebudú dostupné z iných počítačov.

Po zapísaní kritérií, ktoré chcete použiť pri vyhľadávaní ubytovania, sa zobrazí prehľad vyhovujúcich objektov. Už v tomto prehľade máte k dispozícii tlačidlo "Môj výber", ktoré môžete nájsť aj pri prezentácii jednotlivých objektov - stačí, aby ste naň klikli a váš výber zostane uložený.

Keď skončíte vyhľadávanie, k objektom, ktoré ste si uložili, sa môžete vrátiť klikom na link Môj výber, ktorý sa nachádza na nástrojovej lište v hornej časti stránky. Ak sa nachádzate na stránke s výsledkami vyhľadávania, k vybraným objektom sa môžete vrátiť klikom na lištu "Môj výber".

Ak chcete porovnať ubytovacie jednotky z Môjho výberu, môžete využiť možnosť "Porovnanie ubytovania", kde v tabuľke môžete ľahšie porovnať rozdiely medzi jednotlivými ubytovacími jednotkami.

M-travel s.r.o.
Cestovná kancelária
tel.: 02 / 55 42 36 50
mobil: +421 905 592 202
e-mail:
m-travel@m-travel.sk

web:
www.m-travel.sk
www.autobusova-doprava.sk

Facebook
instagram