Ostatné veľkosti BUSov
Autobusová doprava M-travel s.r.o.

Zabezpečíme Vám pohodlnú dopravu po Slovensku aj do celej Európy autobusmi a mikrobusmi všetkých veľkostí od našich dlhé roky overených a spoľahlivých partnerov.

Nepravidelná doprava zahŕňa činnosť vnútroštátnej a zahraničnej zájazdovej dopravy a riadi sa heslom flexibilita a operatívnosť.

Na jej výkon sú vyčlenené autobusy, ktorých vekový priemer nepresahuje 6 rokov a z technického pohľadu spĺňajú normu EURO5 a EURO6. Tieto autobusy majú obsaditeľnosť od 8 do 60 miest, sú vybavené bezpečnostnými pásmi a sú vyhotovené s rôznou a rozsiahlou výbavou prispôsobiteľnou požiadavkám objednávateľa - flexibilita.

V ponuke sú 3 stupne výbavy:

KLASIK - autobusy bez klimatizácie a videa,
LUX - autobusy s klimatizáciou, videom a bufetom,
HD - autobusy s klimatizáciou, videom, bufetom a toaletou.

Použitie vozidiel nepravidelnej dopravy je univerzálne, od využitia autokarov pre školy - školské zájazdy, jednodňové a viacdňové zájazdy, pobytové a poznávacie zájazdy, kyvadlovú dopravu, až po svadby, oslavy, eventy, firemné večierky, konferencie a hromadné spoločenské podujatia.

Prepravu realizujeme klimatizovanými osem, pätnásť a viacmiestnými mikrobusmi a autobusmi. Ak máte radi pohodlie, máte viac batožiny, alebo je Vás viac ako sa zmestí do osobného automobilu... Táto služba je určená práve Vám.

Prepravu osôb do celkového počtu pasažierov 8 osôb zabezpečujeme klimatizovanými mikrobusmi Renault Trafic 8+1 (verzia Klasik, predĺžená verzia, metalické farby, CD, DVD na požiadanie...) / Mercedes Vito.

Prepravu osôb do celkového počtu pasažierov 15 osôb zabezpečujeme klimatizovanými minibusmi Ford Tranzit 13+1, Fiat Ducato Panorama 14+1, 15+1. Výbava: CD, na požiadanie – DVD, vozík pri väčšom množstve batožiny (lyže, bicykle…).

Prepravu osôb do celkového počtu pasažierov 20 osôb zabezpečujeme klimatizovanými minibusmi Iveco Turbo Dayli 19+1 a Mercedes Sprinter 17+1, 20+1. Výbava: CD, na požiadanie – DVD, vozík pri väčšom množstve batožiny (lyže, bicykle…).

Prepravu osôb do celkového počtu pasažierov 29 osôb zabezpečujeme klimatizovanými midibusmi ISUZU TURQUOISE 26+2, 28+2 / IRISBUS PROXYS 28/29 miest (batožinový  priestor 4 m3, chladnička, bagety, káva, čaj, polievka, klimatizácia, nezávislé kúrenie, determálne sklá, mikrofón, CD prehrávač, LCD TV + DVD…).

Príves VEZEKO VARIO E 20.5 - možnosť prepraviť až 19 bicyklov.

V prípade akýchkoľvek požiadaviek na autobusovú prepravu nás neváhajte kontaktovať na m-travel@m-travel.sk

Kontakt

M-travel s.r.o.
Cestovná kancelária
Tomášikova 22
821 02 Bratislava - Ružinov

02 / 55 42 36 50
+421 905 592 202

m-travel@m-travel.sk

Facebook

 
 

Cestovná kancelária

Dovolenka v zahraničí
Chorvátsko - apartmány, hotely, bungalovy, súkromia
Poznávacie zájazdy, víkendové pobyty